До порівняння Очистити
FREGGIA HCI32W

FREGGIA HCI32W

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Доступні кольори
Очікується
1 грн
арт.: 344282866
Замовити
Додати до порівняння
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Автоматичне вимкнення

Автоматичне вимкнення

Захисний пристрій, який через певний час вимикає усю плиту, якщо з вашого боку не надходить жодних команд.

Прискорений нагрів

Прискорений нагрів

При активації функції інтенсивного нагріву (бустер), потужність обраної зони нагріву значно збільшується на певний відрізок часу, забезпечуючи високу швидкість закипання рідин. Відрізок часу, на який необхідно збільшити потужність, ви обираєте самі в залежності від того, скільки води необхідно закип'ятити.

Прискорений нагрів
Захист від переливання

Захист від переливання

Функція безпеки, яка при потраплянні води на варильну поверхню автоматично вимикає усі конфорки.

Захист від випадкових натискань

Захист від випадкових натискань

Ця функція була спеціально розроблена для сімей з дітьми. Натисканням і утриманням кнопки із зображенням ключа протягом 3 секунд ви повністю блокуєте усі кнопки на панелі. Для розблокування потрібно також натиснути і утримувати протягом 3 секунд цю саму кнопку.

Захист від випадкових натискань
Індикатор залишкового тепла

Індикатор залишкового тепла

Індикатор залишкового тепла призначений для забезпечення вашої безпеки, а також для економії електроенергії. Під час роботи будь-якої конфорки засвічується відповідний індикатор. Він горить, поки температура поверхні конфорки не досягне такого рівня, щоб до неї можна було безпечно доторкнутися рукою. Також з його допомогою ви легко визначите, яка з конфорок ще не охолола – її можна використовувати для підтримки страви в гарячому стані.

Простота установки

Простота установки

До комплектації кожної варильної поверхні входить монтажний набір, інструкція з експлуатації та схема встановлення, завдяки чому ви без проблем зможете її встановити і використовувати.

Простота установки
Визначення діаметра посуду

Визначення діаметра посуду

Вам більше не потрібно ламати голову над вибором посуду. Автоматичне визначення діаметра посуду в індукційних варильних поверхнях Freggia дозволяє використовувати посуд меншого розміру, ніж конфорка.
Преміум-дизайн

Преміум-дизайн

Стильний скошений край виробів у поєднанні з сучасним та оригінальним малюнком варильної поверхні привнесе у вашу кухню найкраще з італійського дизайну.

Преміум-дизайн
Сенсорне керування

Сенсорне керування

Сенсорна панель робить роботу з варильною поверхнею легкою і зрозумілою, дозволяє дуже швидко і легко керувати конфорками.

Шкребок

Шкребок

Абсолютно усі склокерамічні варильні поверхні компанії Freggia оснащені спеціальним шкребком для очищення поверхні від будь-якого забруднення.

Шкребок
Стовідсотковий комп'ютеризований контроль якості

Стовідсотковий комп'ютеризований контроль якості

Тестування на комп'ютеризованому стенді – обов'язкова частина перевірки усіх індукційних та Hi-Light поверхонь Freggia. Результати тестування входять до комплектації варильної поверхні.

Таймер з автоматичним відключенням

Таймер з автоматичним відключенням

Задайте час приготування страви. Після закінчення встановленого часу прозвучить сигнал – і зона нагріву автоматично вимкнеться.

Таймер з автоматичним відключенням
Основні характеристики Тип варильної поверхні: Склокерамічна індукційна Колір білий Дизайн: Compatto Матеріал поверхні: склокерамика Дизайн кромки скошена кромка спереду Тип керування сенсорне керування, 9 рівнів потужності Розташування управління фронтальне Кількість зон нагріву 2 Кількість газових конфорок - Кількість електричних зон швидкого нагріву 2 Кнопка увімкнення/вимкнення є Автоматичне вимкнення є Автоматичне визначення діаметру посуду є Цифровий годинник Ні Таймер є Таймер з автоматичним вимкненням Ні Таймер зворотньго відрахунку є Бустер є Швидкий нагрів Ні Підтримування низької температури Ні Захист від переливу є Захист від випадкових натискань є Керування живленням Ні Індикатор залишкового тепла є Кабель живлення є Шкребок є Ширина, см 30 іва передня зона нагріву Тип зони нагріву: індукція Діаметр зони нагріву, мм 160 Максимальна потужність, Вт 1400 Ліва задня зона нагріву Тип зони нагріву індукція, бустер Діаметр зони нагріву, мм 200 Максимальна потужність, Вт 2300 / 3000 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Максимальна споживана потужність, Вт 3700 Напруга, В 220/380 Частота мережі, Гц 50-57 Струм, А 10 Ширина, мм 290 Висота, мм 55 Глибина, мм 510 Вага брутто, кг 6,1 Вага нетто, кг 5,4 Країна виробництва Італія Гарантія 2 роки
відгуки покупців
★★★✰✰
17 листопада 2014 11:11
Ирина
спасибо, поверхность очень нравится, отличные функции.
Чи був цей відгук корисним для вас? Так  0 Ні  2
★★★★✰
11 листопада 2014 09:11
Глеб
спасибо, качество и обслуживание на высоте!
Чи був цей відгук корисним для вас? Так  0 Ні  2
★★★★★
04 листопада 2014 08:11
Мария
очень удобная поверхность, есть функция автоопределения размера посуды, таймер и функция быстрого нагрева.
Чи був цей відгук корисним для вас? Так  2 Ні  0
★★★★✰
24 вересня 2014 09:09
Алина
компактная и функциональная поверхность с защитой от перелива, автоотключением и функцией быстрого приготовления
Чи був цей відгук корисним для вас? Так  0 Ні  0
Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"