До порівняння Очистити

Аксесуари для побутової техніки

Фільтр
Фільтр
  Очистити
  Фільтр по ціні:
  Ви обрали:
   Очистити
   FREGGIA Вугільний фільтр Freggia FILRE

   Вугільні фільтри використовуються для очищення повітря при роботі витяжки у режимі фільтрації. Підпадають під обов’язкову заміну не рідше одного разу на 3 місяці або частіше, в залежності від інтенсивності експлуатації витяжки. У даних фільтрах використовується спеціальне вугільне наповнення з підвищеним ступенем абсорбції. Дана модель фільтра сумісна з витяжками Freggia CHT26X, CHPL6X, CHLA9XI.

   FREGGIA Набір телескопічних напрямних

   Набір дворівневих телескопічних напрямних для духових шаф 60см, обладнаних бічними решітками. Телескопічні напрямні висуваються повністю, що робить використання духової шафи максимально зручним. До комплекту також входить дві решітки збільшеної товщини серії PRIMO та одне деко.

   Зроблено в Італії.

   Немає в наявності
   FREGGIA Набір для піци
   1 870 грн
   Повідомити

   Аксесуар із професійної серії. Складається з керамічного каменя для піци і дерев'яної лопатки. Дозволяє приготувати піцу у кращих традиціях італійської кухні. Розміри виробу (ВxШxГ), мм: 350х350.

   Зроблено в Італії.

   FREGGIA Вугільний фільтр Freggia FILCJ

   Вугільні фільтри використовуються для очищення повітря при роботі витяжки у режимі фільтрації. Підпадають під обов’язкову заміну не рідше одного разу на 3 місяці або частіше, в залежності від інтенсивності експлуатації витяжки. У даних фільтрах використовується спеціальне вугільне наповнення з підвищеним ступенем абсорбції. Дана модель фільтра сумісна з витяжками Freggia CHS46*, CHS45*.

   FREGGIA Вугільний фільтр Freggia FILCH

   Вугільні фільтри використовуються для очищення повітря при роботі витяжки у режимі фільтрації. Підпадають під обов’язкову заміну не рідше одного разу на 3 місяці або частіше, в залежності від інтенсивності експлуатації витяжки. У даних фільтрах використовується спеціальне вугільне наповнення з підвищеним ступенем абсорбції. Дана модель фільтра сумісна з витяжками Freggia CHX*, CHS3T6X, CHAR*, CHC*, CHT*, CHBE5X, CHPA9*, CHPA6*

   FREGGIA Вугільний фільтр Freggia FILCE

   Вугільні фільтри використовуються для очищення повітря при роботі витяжки у режимі фільтрації. Підпадають під обов’язкову заміну не рідше одного разу на 3 місяці або частіше, в залежності від інтенсивності експлуатації витяжки. У даних фільтрах використовується спеціальне вугільне наповнення з підвищеним ступенем абсорбції. Дана модель фільтра сумісна з витяжками Freggia CHEL6*.

    Адаптер на решітку для посуду дрібного діаметру FREGGIA

   Адаптер на решітку для посуду дрібного діаметру FREGGIA

   Цей сайт використовує кукіси

   Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

   Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"