До порівняння Очистити
Про нас

Про нас

...

Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Freggia в Україні. Компанія Freggia – це італійська якість і доступність, підтверджені європейськими сертифікатами та численними відгуками покупців.

Асортимент Freggia представлений двома основними гілками: вбудованою технікою і встановлюваною окремо. Постійні акції та знижки у нашому магазині роблять абсолютно усю продукцію італійського виробника доступною, при цьому уся техніка Freggia поєднує у собі ергономічність, якість та італійський дизайн.

Якщо ж поломка все-таки виникла, то фахівці нашого сервісного центру максимально швидко вирішать практично будь-яку проблему, пов’язану з придбаним товаром.

Ми доставляємо товар у найкоротші терміни в усі міста України, а у найбільші міста – ще й безкоштовно.

Із будь-якими запитаннями, скаргами, запитами на техобслуговування ви можете звернутися до розділу «Підтримка» або за телефонами 0 800 801 541, 044 300 05 41. Наші фахівці дадуть відповіді на ваші запитання й зроблять усе можливе, щоб вам допомогти.

Про нас
Про нас
Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"