До порівняння Очистити
Про нас

Про нас

...
Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Freggia в Україні. Компанія Freggia - це італійське якість та доступність,підтверджені європейськими сертифікатами та численними відгуками покупців.
 
Асортимент Freggia представлений двома основними галузями: великою та вбудованою технікою. Постійні акції та знижки в нашому магазині роблять абсолютно всю продукцію італійського виробника доступною, при цьому вся техніка Freggia поєднує в собі ергономічність, якість та італійський дизайн.
 
Якщо ж поломка все-таки з'явилася, то фахівці нашого сервісного центру максимально швидко вирішують практично любую проблему, пов'язану з придбаним товаром.
 
Ми доставляємо товар в найкоротші сроки по всім містам України безкоштовно.
 
З будь-якими питаннями, скаргами, запитами з технічного обслуговування Ви можете звернутися в розділ «Підтримка» або по телефонам: 0 800 500 514, 044 300 05 41.
 
Наші спеціалісти дадуть відповіді на Ваші запитання та зроблять все можливе, щоб Вам допомогти.
Про нас
Про нас
Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"