До порівняння Очистити
Про нас

Про нас

...
Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Freggia в Україні. Компанія Freggia - це італійське якість та доступність,підтверджені європейськими сертифікатами та численними відгуками покупців.
 
Асортимент Freggia представлений двома основними галузями: великою та вбудованою технікою. Постійні акції та знижки в нашому магазині роблять абсолютно всю продукцію італійського виробника доступною, при цьому вся техніка Freggia поєднує в собі ергономічність, якість та італійський дизайн.
 
Якщо ж поломка все-таки з'явилася, то фахівці нашого сервісного центру максимально швидко вирішують практично любую проблему, пов'язану з придбаним товаром.
 
Ми доставляємо товар в найкоротші сроки по всім містам України безкоштовно.
 
З будь-якими питаннями, скаргами, запитами з технічного обслуговування Ви можете звернутися в розділ «Підтримка» або по телефонам: 063-862-96-73
 
Наші спеціалісти дадуть відповіді на Ваші запитання та зроблять все можливе, щоб Вам допомогти.
Про нас
Про нас
Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"