До порівняння Очистити

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Способи оплати замовлення

Оплата готівкою при отриманні здійснюється співробітнику кур'єрської служби у розмірі суми замовлення.

Для оформлення замовлення за безготівковою формою оплати з урахуванням ПДВ необхідно:

- Для фізичних осіб: паспорт (реєстрація (проживання) на території України) та ідентифікаційний код;

- Для юридичних осіб: свідоцтво реєстрації підприємства; свідоцтво платника ПДВ; контактний номер телефону для внесення в податкову накладну.

Ваші документи або документи компанії Ви можете відправляти на електронну адресу sales@freggia.com.ua

Після отримання документів, наші менеджери відправлять Вам рахунок-фактуру (рахунок легітимний протягом двох днів). Ви можете сплатити замовлення за рахунком-фактурою в будь-якому відділенні банку. Виконання замовлення за безготівковим розрахунком – 2-4 робочих дні з моменту оплати рахунку.

Доставка

Кур'єрська доставка по Києву.
 
Зробіть замовлення на сайті або по телефону 0-800-80-15-41 або 044-300-05-41. При оформленні замовлення по телефону 0-800-80-15-41 або 044-300-05-41 домовтеся з менеджером про дату і місце доставки. У день доставки з вами зв'яжеться наш представник і повідомить час доставки. Доставка по Києву БЕЗКОШТОВНА до під'їзду (1-й поверх включно).
 
Доставка в інші міста України.
 
Зробіть замовлення на сайті або по телефону 0-800-80-15-41 або 044-300-05-41 та узгодьте всі деталі з менеджером. Доставка по всій території України здійснюється БЕЗКОШТОВНО кур'єрською службою "Міст-Експрес". Доставка адресна, проводиться до під'їзду.
 
Увага: Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в г. Донецк та м Луганськ. Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.
 
При отриманні замовлення:
 
Оплата готівкою при отриманні замовлення здійснюється співробітнику кур'єрської служби в розмірі суми замовлення.
 
Перед тим, як прийняти товар і розписатися на бланку замовлення, потрібно перевірити товар на наявність дефектів, працездатність, комплектність поставки і відповідність характеристикам, заявленим на сайті.
 
Після оплати кур'єр повинен видати Вам товарний чек (за винятком випадків, коли товар і послуги доставки були оплачені за безготівковим розрахунком або банківським переказом), гарантійний талон з усіма необхідними печатками.
 
Якщо ви оплатили покупку за безготівковим розрахунком:
- фізичній особі необхідно пред'явити кур'єру що засвідчує особу документ;
 
- юридичній особі потрібно подати довіреність на отримання товару та документ, що засвідчує особу одержувача, зазначеного в довіреності.
 
Переконливе прохання перевіряти комплектність і цілісність товару в момент отримання замовлення в пунктах видачі кур'єрської служби або за вказаною адресою.

Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"