До порівняння Очистити

Умови повернення

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур'єром. Повернення неможливе, якщо товар має ознаки експлуатації, зміни або пошкодження.

Якщо після початку експлуатації товару Ви помітили приховані дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном 0 800 801 541 або 044-300-05-41. Ми проведемо експертизу, на основі якої буде прийматися рішення про подальші дії: ремонт, обмін або повернення грошей.

Зверніть увагу, що будь-які претензії щодо зовнішнього вигляду, асортименту, відповідності отриманого товару замовленому, його комплектності та кількості приймаються тільки при отриманні товару у кур'єра. Поставивши підпис на бланку замовлення, Ви підтверджуєте, що не маєте претензій до інтернет-магазину з всіх згаданих питань.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються на основі Закону України «Про захист прав споживачів».

Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"