До порівняння Очистити

Умови повернення

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. Повернення здійснюється за рахунок покупця. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур'єром. Повернення неможливе, якщо товар має ознаки експлуатації, зміни або пошкодження.

Якщо після початку експлуатації товару Ви помітили приховані дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном 096-798-91-22 або 095-507-69-43. Ми проведемо експертизу, на основі якої буде прийматися рішення про подальші дії: ремонт, обмін або повернення грошей.

Зверніть увагу, що будь-які претензії щодо зовнішнього вигляду, асортименту, відповідності отриманого товару замовленому, його комплектності та кількості приймаються тільки при отриманні товару у кур'єра. Поставивши підпис на бланку замовлення, Ви підтверджуєте, що не маєте претензій до інтернет-магазину з всіх згаданих питань.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються на основі Закону України «Про захист прав споживачів».

Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"