До порівняння Очистити

0% кредит на всю техніку!

0% кредит на всю техніку!
25 лютого 2018 - 31 липня 2018

Ми піклуємось про наших клієнтів і тепер на сайті нашого інтернет-магазину freggia.com.ua ви можете придбати техніку виробника в кредит, якщо вам так зручніше. Разом із ОТР банком, на магазин freggia.com.ua пропонує 3 кредитні програми:

  1. Розстрочка на 4 платежі тривалістю 3 місяці. У день оформлення кредиту необхідно зробити перший внесок у розмірі 25% від суми, а у наступні 3 місяці проводяться останні 3 платежі.
  2. Кредит на 6 платежів тривалістю  5 місяців. У день оформлення кредиту необхідно зробити перший внесок у розмірі 16.67% від суми, та інші платежі в наступні 5 місяців.
  3. Кредит на 24 місяці. Перший внесок - від 0% (за бажанням), щомісячна комісія - 0%, комісія за видачу - 3%, річна ставка - 36% (на залишок заборгованості)

Рішення про отримання розстрочки ви можете отримати онлайн, не виходячи з дому. Детальніше про запропоновані кредитні програми ви можете дізнатися на сайті OTP банку.

Цей сайт використовує кукіси

Задля забезпечення максимальної зручності відвідувачів веб-сайту на цій сторінці використовуються cookies-файли. Детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Політика конфіденційності». Натисніть кнопку «Я згоден» для того, щоб в подальшому ця інформація не відображалася.

Я згоден Перейти на сторінку "Умови користування сайтом"